מחפשים קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד? מצאתם!

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואידבעולם הטכנולוגי בו אנו חיים, תחום המובייל והאפליקציות צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות. לצערנו, היות ומערכת אפל ומערכת אנדרואיד הינן שונות בתכלית, גם תחום פיתוח האפליקציות שלהם שונה לחלוטין. אם אתם מתעניינים בתחום האפליקציות אנו ממליצים על קורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד. מערכת אנדרואיד מכילה נתח שוק רחב כיום, על שלל מכשירי סלולאר כמו סמסונג גלאקסי, אל ג'י, ובעצם הרוב המוחלט של המכשירים (פרט לאייפונים) משתמש במערכת אנדרואיד.

קורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד הוא קורס רחב היקף שמכשיר את תלמידיו במערכת ההפעלה של אנדרואיד. הקורס מתמקד בהקניית ידע וכלים לפיתוח אפליקציות תוך שימוש בשפות תכנות. הקורס מתאים גם לבעלי ידע בסיסי ותיערך התאמה לפי רמתו של התלמיד. 

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מאפשר לתלמידיו להתחיל לעבוד כמפתחי אפליקציות, בלי צורך בתואר או ידע קודם, להשתלב בעבודה כבר בזמן הקורס עצמו ולהרוויח כסף רב. היות ושוק האפליקציות הוא חדש יחסית ומתפתח ישנו ביקוש רב למפתחים ומומחים בתחום, אנו נספק לכם את הכלים והידע הנחוצים למפתח אנדרואיד.

מהם היתרונות של קורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד?

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא מסלול הכשרה ייחודי וחדשני, שמאפשר לבוגרי הקורס לעבוד בתחום תוך מספר חודשים ולהשתלב בעולם ההי-טק. המסלול מעניק ידע, כלים ותרגול מעשי. במהלך הקורס אנו משלבים פעילות מעשית ויישום פרוייקטים על מנת לספק לתלמידים את כישורי פיתוח האפליקציות תוך שימוש בעזרה ותמיכה מהמורים המקצועיים בזמן הקורס ואחריו.

בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד התלמידים מרכיבים תיק עבודות, המכיל את כל הפרוייקטים עליהם הם עבדו בקורס. בעזרת תיק העבודות התלמידים מצליחים למצוא עבודה בתחום בקלות ובמהירות.

קורס פיתוח אפליקציות יאפשר לתלמידיו לפתח בעצמם רעיון בעל פונטציאל ולהפוך אותו לאפליקציה מוצלחת, תוך שימוש בקדמת הטכנולוגיה של אנדרואיד ובעזרת התמיכה של צוות המורים.

אחד היתרונות הבולטים של קורסים למפתחי אפליקציות לאנדרואיד הוא שאין צורך בניסיון או רקע קודם. אנו נכשיר את התלמידים מא' ועד ת', ונהפוך אותם למפתחי אפליקציות מוכשרים תוך מספר חודשים.

למה ללמוד קורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד דווקא אצלנו?

מקצועיות, מקצועיות, מקצועיות! כאשר אנו לומדים תחום חדשני ומתפתח כמו פיתוח אפליקציות לאנדרואיד (וגם קורס פיתוח אפליקציות לאייפון הקיים אצלנו) חשובה לנו בעיקר המקצועיות של המרצים שלנו ושל התוכן הלימודי. אנו מתגאים בצוות שלנו, שנבחר בקפידה תוך התחשבות בידע מקצועי וביכולות הוראה. אנו מאמינים כי שילוב נכון ואיזון בין הענקת ידע ותוכן מקצועי לבין תרגול מעשי ופיתוח ייצרו תלמיד מצטיין, בקיא בחומר, ומוכן לשוק האפליקציות.

קורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד הוא קורס שלאחר השלמתו ניתן להשתלב בעולם העסקי בתחום זה. הצוות שלנו מספק ייעוץ והמלצות לתלמידינו, ומנסה לעזור לתלמידים למצוא עבודה בסיום הקורס. הצוות יתמוך בתלמידים ויספק מענה מקצועי גם לאחר הקורס במידת הצורך.

אז אם אתם מחפשים קורס למפתחי אפליקציות לאנדרואיד, התקשרו אלינו!