פיתוח אפליקציות על ידי חברת פיתוח מקצועיתמצלמות אבטחה:

מצלמות אבטחה לבית, לעסק ולרכב הפכו להיות עניין שבשגרה בחיי היום יום שלנו. בין אם אנו רוצים להשגיח על העסק שלנו, בין אם להציץ על המטפלת בזמן שהיא שומרת על הילד שלנו, וכן אם אנו שומעים רעשים בבית או חוששים מגנבים. כל אלה, סיבות מצויינות עבור התקנת מצלמות אבטחה לבית (וגם לעסק). מצלמות אבטחה משמשות כמנגנון הגנה כפול, ראשית הן מתעדות ומצלמות 24/7 כך שאנו יכולים לצפות בכל רגע נתון מה מתרחש באזור המצולם. בעזרת תיעוד זה נוכל לתפוס גנב, אדם שהזיק לרכוש שלנו וכדומה. שנית, למצלמות האבטחה יש ייתרון בהרתעה, כאשר אדם שמטרתו לגרום לנו נזק יבחין במצלמות האבטחה הוא יהסס וייתכן שיוותר כדי להימנע מהצילום והתיעוד של פעולתו, המגבירות את הסיכוי להיתפס.

אם אתם שואלים את עצמכם איך נבחר מצלמות אבטחה? התשובה פשוטה, ישנם שני גורמים שיש לקחת בחשבון. הראשון הוא רזולוציית הצילום, חדות התמונה. ככל שהרזולוציה תעלה כך יהיה קל יותר לזהות פרצופים או מספר רכב וכך לתפוס את המזיקים. הגורם השני הוא סוג העדשה, לכל ייעוד מתאים סוג עדשה שונה ולכן יש להתייעץ עם מומחה בעת בחירת העדשה הנכונה עבורנו.

שילוב אפליקציה עם מצלמות האבטחה לצפייה בנעשה:

אחד הפתרונות החדשניים בעולם מצלמות האבטחה הוא היכולת לצפות בצילום בזמן אמת דרך אפליקציה בטלפון. ישנן מגוון אפליקציות שמתחברות אל המצלמה בווי פיי. הצורך להיות מחוברים ולהביט במצלמות האבטחה בכל מקום ובכל זמן הולך וגובר, אנו רוצים להתעדכן ולהישאר מחוברים בכל רגע נתון. הצורך הזה הוא מובן ובסיסי לצערנו, היות ובעולם בו אנו חיים, ישנן גנבות, גרימת נזק, מטפלות שפוגעות בתינוקות ועובדים לא אמינים, אל לנו להישאר תמימים וחסרי הגנה.

הפתרון האופטימלי הוא שידור של מצלמות האבטחה דרך הטלפון הסלולארי, תחושת הביטחון שאפליקציה כזו מספקת היא אדירה. ישנה גם אופציה להפעלת חיישני תנועה, כך, במידה ולא אמור להיות איש במקום המצולם, נקבל התראה על ידי אס אמ אס או שיחה ונוכל להתמודד עם הסיטואציה בזמן אמת.

מאפיינים עיקריים של האפליקציות שמאפשרות צפייה במצלמות האבטחה:

1.צפייה בזמן אמת מכל מקום, ראשית כל, אלה מספקים לנו תחושת ביטחון.

2.הורדה של ההקלטה למכשיר הטלפון.

3.התראות לנייד בזמן אמת.

ישנן אפליקציות רבות ומגוונות, חלקן בתשלום וחלקן בחינם. מומלץ מאוד להיעזר באפליקציות כאלה בעת שימוש במצלמות אבטחה, היות והן מאפשרות לנו לצפות במתרחש ואף להגיב בזמן אמת.