מאפיינים של סוגי אפליקציות שונות

רוב האנשים שיש להם רעיון לאפליקציה יודעים היטב לתאר את הרעיון שלהם ומה האפליקציה תוכל לעשות ולהגשים עבור משתמשי האפליקציה. אבל רוב הוגי האפליקציה לא מבינים מספיק את הצד הטכני התכנותי של האפליקציה. לשם כך יש צורך בתכנתים אשר מבצעים פיתוח אפליקציות ואשר שולטים בתחום הטכני והתכנותי של הפיתוח של האפליקציות.

שפות תכנות שונות של אפליקציות

כאשר אתם בוחרים חברה של פיתוח אפליקציות תקבלו ייעוץ איזה סוג אפליקציה כדאי לבחור מבחינה טכנית. יש אפליקציות  שכתובות בשפת תכנות HTML או שפת C באפליקציות כאלה יש בודק שגיאות, אפליקציות כאלה מתאימות לפטפורמות השונות ומתאימות לרשת רגילה ולרשת של סמארטפונים או טאבלטים. פלטפורמה נוספת היא פלטפורמות ALTOVA שמתאימה לאנדרואיד, וינדוס 8, וינדוס לסלולארי HTML5. ועוד פלטפורמה ידועה ומוכרת היא פלטפורמת אנדרואיד היא נכתבת בשפת ג'אבה וגם בשפת C או C פלוס פלוס. יש בה מערך לתיקון שגיאות היא נפוצה ומוכרת אך מתאימה למכשירים אשר מותקן עליהם אנדרואיד בלבד. יש עוד סוגים רבים של אפליקציות כמו basic android app sheet    codename1 ועוד. ביניהן ניתן לציין לדוגמא גם את לזרוס, למבדה ניטיב ועוד.

רעיונאים והצד התכנותי

 אתם בתור רעיונאים שהוגים אפליקציות לא נדרשים כמובן לשלוט בכל הפרטים הטכניים ובשפות התכנות השונות אך כדאי להתעניין בתחום מעט כדי להבין איך שפת תכנות מסוימת משפיעה על האפליקציה מבחינת עיצוב ותפעול. כך שאם אתם רואים אפליקציה שנראית לכם איכותית בתיק העבודות של מפתחים שאתם שוקלי לבחור, כדאי להתעניין גם בצד התכנותי של אותה אפליקציה.

שיקולים בבחירת מפתח לאפליקציות

 יש שיקולים נוספים כאשר בוחרים מפתח אפליקציות, כאשר מחפשים מפתח אפליקציות מומחה בתחום של תכנות אפליקציות בחירה נכונה יכולה לחסוך זמן רב וגם כסף רב. בניית אפליקציה היא מוצר לכל דבר ויש לתכנן בחוכמה כאשר בוחרים חברה של פיתוח לאפליקציות. חברת אפליקציות טובה תיקח את הרעיון שלכם ותשדרג אותו לכדי אפליקציה שימושית ומבוקשת שתצליח כלכלית ותחזיר את ההשקעה שהשקעתם בפיתוחה. אפליקציה טובה מגדילה את הרווח שלכם והופכת את כל תהליך יצירת המוצר שהוא האפליקציה לרווחי הרבה יותר. לכן חשוב כל כך לבחור נכון חברה של פיתוח אפליקציות.